חדרים יוקרתיים לפי שעות בעין יעקב

היישוב עין יעקב הוקם בשנת 1951 על ידי עולים מכורדיסטן ועיראק, ובשנת 2001 התווספו אל היישוב עין יעקב כ- מאה שלושים משפחות נוספות בהרחבה. הגדרות נוספות על חדרים דיסקרטיים לפי שעות בעין יעקב - השם של ישוב עין יעקב נלקח מספר דברים – "וישכון ישראל בטח בדד עין יעקב אל מדינה דגן ותירוש".

https://www.rph.co.il

כאשר תשכירו חדרים לפי שעות בעין יעקב, ביכולתכם לחפש שם בקתות אילן מפוארות באופן מיוחד, וילות חופשה שבהן הנכם יכולים אפילו לארגן לכם אי אלו מסיבות למיניהן וגם סוויטות יוקרתיות ביותר. אם הנכם חייבים פינה רומנטית בפאתי הצפון, פינה שקטה ואינטמית ונינוחה עבור מימוש השייכות שלכם, שכבר מזמן לא נתתם לה ביטוי בחיי היום יום שלכם, ואף פינה דיסקרטית ואישית, הנקודה המושלם שלכם הוא - צימרים לפי שעות בעין יעקב.

אין זה משנה אם בא לכם לחגוג יום נישואין או יום הולדת או סתם סיבה למסיבה, או אפילו סתם יום כיף זוגי רומנטי בלי שום סיבה מיוחדת כל שהיא, לכיף מכמה שעות של חופשה לנשמה ולגוף, ממתינים בקוצר רוח לכם חדרים יוקרתיים לפי שעות בעין יעקב, אשר כוללים את כל ההנאות הרומנטיים שכל כך דרושים לכם כעת,

 

כגון: מיטה זוגית רחבה באופן מיוחד מאוד, מטבחון עשיר ופינת ישיבה, אמבט זרמים וחדר אירוח רחצה מענג, ובגינה היפה גינה מטופחת שמשקיפה אל נוף פסטורלי משגע, נדנדות וערסלים ובחלק מהחדרי נופש אף בריכת שחייה מהנה בשבילכם.

צימרים חדרים לפי שעות בעין יעקב - צימר : בשביל האושר
באזור: גליל מערבי | בישוב : עין יעקב - כתובת :ניווט
נווט למקום

צימרים חדרים לפי שעות בעין יעקב - צימר : בשביל האושר
באזור: גליל מערבי | בישוב : עין יעקב - כתובת :ניווט
נווט למקום